Hakkımızda

Kendini geçmek, kendini aşmak ya da asıl potansiyeline ulaşarak kendini gerçekleştirmek anlamlarına gelebilen PASSUSELF, 2022 yılının Ocak ayında İstanbul Ataşehir'de kuruldu.

Amacımız

17 farklı kategoride video eğitim içerikleri üretip bu içerikleri tüm Dünya'ya pazarlamaya hazırlanan şirketimizi diğer rakiplerinden ayıran en önemli üç özelliği şu şekilde sıralayabiliriz;

Farkımız

• Bilgi: 21.yüzyılın en temel konusu bilgidir. Hatta bilgi çağında yaşadığımızı söyleyip duruyoruz. Peki, bilgiye bu kadar çok ihtiyaç duyulan bir çağda, neden bilgileri tavsiye ederek kazanç elde etmeyelim?

• Hız: Network Marketing sektöründe hız çok önemli bir unsurdur. İşinizi ne kadar hızlı inşa ederseniz, geliriniz de buna bağlı olarak hızla artar. Birçok şirkette en büyük problem ürünlerin müşteriye zamanında ulaşmaması problemidir. İşte biz bu problemi tamamen ortadan kaldırdık. Saniyeler içerisinde ürünleri sepetinize ekleyebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece işinizi çok daha hızlı kurabilir ve çok daha hızlı kazanabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınız ürünlerin ihtişamına kapılmak yerine, iş üretmeye odaklanır ve bu da size daha fazla kazanç sağlar!

• Kazanç Modeli: Kurucumuzun 17 yıllık sektör tecrübesi sayesinde, eşi ve benzeri olmayan iddialı bir kazanç modeli nihayet gün yüzüne çıktı. Sektördeki en büyük problemlerden bir tanesi de, şirketlerin pazarlama planlarına kendi üyelerin bile hâkim olamamasıydı. Bizim pazarlama planımızın özelliği ise şu: İlkokul mezunu seviyesindeki her hangi birinin anlayabileceği kadar basit, Nitelikli bir profesör maaşının ötesine geçebilecek kadar da kazandıran bir sistem...


Kurucumuz Aydın ALAS Kimdir?

Bir yazar
"Bugün kendi işinin ilk günü" ve "Nedenleriyle birlikte 32 Farz" isimli kitapların yazarı olan Aydın ALAS, bildiklerini insanlarla paylaşmaktan keyif alıyor. Şu sıralar kişisel gelişim yazıları üzerine yoğunlaşan yazar, sıradaki meyvesini de bu alanda vermeye hazırlanıyor...

O aslında bir çiftçi...
Yazarımız Aydın ALAS, 30 Ekim 1982 yılında Düzce'nin Akçakoca ilçesinde dünyaya geldi ve çiftçilik mesleği ona atalarından miras kaldı... Fındık üreticiliğine küçük yaşlarda başlayan Aydın ALAS, alın teri ile para kazanmanın değerini ve güçlüklerini çok iyi biliyor!

O bir Spor Yöneticisi
2005 yılında Marmara üniversitesi spor Yöneticiliği bölümünden mezun olduktan sonra, 2007 ve 2011 yılları arasında İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Spor Tesislerinde Spor Yöneticiliği görevi yaptı.

Kamu Yöneticisi
Okumak, öğrenmek ve Kendini geliştirme konusunda gönüllü olan Yazar, 2020 yılında Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi bölümünden de başarıyla mezun olarak niteliklerine bir yenisini daha ekledi.

Yurt Dışı Tecrübesi
Network Marketing ve Kişisel Gelişim Endüstrisini sadece Türkiye'de değil, yurt dışında da yakından inceleme fırsatı buldu. Gerek kazandığı promosyonlarla gerekse kendi olanaklarıyla Mısır, Rusya ve Dubai ülkelerine seyahat ederek şirketleri yerinde gördü. Yazar şimdi de edindiği tüm bu tecrübelerini % Passuself’i büyütmek için kullanıyor…

O bir Networker
Sektörle 2004 yılında, henüz bir üniversite öğrencisiyken tanıştı. FLP, Amway, FFI, LifePlus, Lyoness, GPN, Tasarruf Hareketi, WGN, Kairos, Getmyads, LR, E-dinarcoin, Detaymaxinet, project x trade robot, Huncalife, TTS, Atomy gibi firmalarda toplamda 17 yıl tecrübe kazandı.

Girişimcilik bir uçurumdan atlamak ve uçurumdan aşağıya düşerken de uçak yapabilme sanatıdır. Eğer çok sayıda yolcunuz varsa, standartların üzerinde bir uçak yapmanız gerekir. İşte Passuself bu yüzden ortaya çıktı ve bu onun ticari anlamdaki ilk ustalık eseri...

O bir Kişisel Gelişim Gönüllüsü
Yazarımız kendisini eğitime ve gelişime adamış bir değerdir. Onun amacı kendisin yanı sıra başkalarının da maddi ve manevi gelişmesine katkı sağlamaktır. Bu sayede toplumdaki nitelikli insan sayısı artacak, refah kalitesi yükselecek ve neticede insanlar daha mutlu, daha huzurlu ve daha pozitif olacaklardır.